Liposukce Exilis Body v Teplicích, to je bezbolestné hubnutí

Liposukce Exilis Body v Teplicích, to je bezbolestné hubnutí

V našem studiu dokážeme vytvarovat vaši postavu tak, jak jste si to vždy přáli. Umožňuje nám to Exilis, jedinečné zařízení, které odbourává podkožní tuk s dosud nevídanou přesností a rychlostí. Ošetření tímto přístojem vaši pokožku krásně vyhladí a zbaví vás celulitidy a strií.

Pro koho je vhodná neinvazivní liposukce Exilis Body?

Ošetření je vhodné pro každého, kdo si přeje dosáhnout výrazného úbytku tuku zejména v oblasti břicha, stehen, boků, zadečku, rukou či lýtek, a také pro ty, kteří by rádi svému tělu vrátili v těchto partiích ty „správné křivky“.

Účinky ošetření Exilisem

Přístroj Exilis

Exilis zmenšuje objem tukové tkáně a zpomaluje její další růst, což z něj činí ideální nástroj pro tvarování těla a neinvazivní liposukci.

Mezi hlavní účinky ošetření patří:

  • Výrazný úbytek tuku v ošetřené oblasti
  • Odstranění celulitidy a strií
  • Zlepšení struktury pokožky
  • Vyhlazení nerovností pokožky v důsledku chirurgických zákroků (např. po špatně provedené liposukci)
  • Podpora funkce lymfatického systému a zlepšení metabolismu

V návaznosti na toto ošetření doporučujeme zakoupit lymfodrenáže, které dále podporují činnost lymfatického systému, a zvyšují účinnost ošetření. Viz také srovnání s kryolipolýzou­ níže.

Jak Exilis funguje?

Exilis vysílá do těla skrze pokožku radiové vlnění o vysoké frekvenci, které intenzivně zahřívá tělní tkáň až do hloubky několika centimetrů. Exilis má oproti jiným zařízením veliký náskok, protože účinky radiofrekvence obohacuje o ultrazvuk. Právě toto jedinečné spojení nám umožňuje dosahovat skvělých výsledků v krátkém čase.

Během ošetření je pokožka chlazena, aby bylo ošetření příjemnější a nedocházelo ke vzniku popálenin. Ty představují riziko při ošetření levnějšími přístroji, které nelze doporučit.

Přednosti ošetření Exilis Body

Garance kvality

Exilis byl vyvinut českou společností BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Přístroj získal desítky ocenění v prestižních soutěžích na celém světě.

Bezpečnost a účinnost

Ošetření Exilisem je nejen naprosto bezpečné, ale také účinné, jak dokládají rozsáhlé klinické studie. Úbytek tuku byl prokázán u všech pacientů, naopak u žádného z nich nebyly zaznamenány vedlejší účinky.

Okamžité výsledky

Úbytek tuku je okamžitý a lze jej snadno ověřit. Ošetření Exilisem představuje asi nejrychlejší způsob, jak zhubnout – štíhlejší a s krásnými křivkami na těle budete odcházet už po prvním ošetření.

Před+Po

Na fotografiích níže můžete porovnat stav problémové partie před ošetřením a po 4. ošetření.

Nejčastější otázky

Jaký je rozdíl mezi ošetřením Exilis Body a kryolipolýzou?

Kryolipolýza, kterou v našem studiu rovněž provádíme, je dosud nejúčinnější známou metodou neinvazní liposukce. Ošetření Exilisem vyniká zejména vysokou přesností a obzvláště se proto hodí pro tvarování postavy. Pokožka v oblasti ošetřené Exilisem bude navíc zpevněná.

Jsou účinky ošetření trvalé?

Účinky ošetření vydrží minimálně šest měsíců při zachování stejného životního stylu a stravovacích návyků. Okamžité účinky ošetření jsou však často impulsem ke změně stravovacích návyku a životního stylu a tím i k trvalé krásnějšímu zevnějšku.

Kolik ošetření je třeba podstoupit?

Z našich zkušeností vyplývá, že pro dosažení optimálních výsledků je vhodné podstoupit čtyři až šest ošetření s týdenní rozestupem. Celý proces je možné zopakovat po uplynutí dvou měsíců.

Ceník

Všechny informace naleznete přehledně seskupené v Ceníku.

Kam dál?