Facelift a omlazení obličeje Exilis Face

Facelift a omlazení obličeje Exilis Face

Nechcete utratit desítky tisíc Korun za bolestivou operaci s nejistým výsledkem, ale přesto byste rádi omladili svůj zevnějšek? S pomocí nejmodernější estetické techniky a šikovných rukou splníme všechna vaše přání.

Pro koho je omlazení vhodné?

Přejete-li si omladit svou tvář, zbavit se vrásek zejména v oblasti očí, úst, na čele, v podbradku a na krku a celkově zlepšit strukturu své pleti, toto ošetření je pro vás to pravé.

Neinvazivní facelifting Exilis Face

Přístroj Exilis

Ošetření Exilis Face stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, který přirozeně zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje její strukturu a dodává jí tak mladistvý vzhled.

Mezi hlavní účinky ošetření patří:

  • Omlazení obličeje (tzv. rejuvernace) a neinvazivní facelifting
  • Zjemnění a zpevnění pokožky
  • Vyhlazení vrásek a jiných nerovností pokožky
  • Zlepšení struktury pleti a zvýšení její elasticity

Jak Exilis funguje?

Obličejový aplikátor Exilisu

Exilis vysílá do těla skrze pokožku radiové vlnění o vysoké frekvenci, které intenzivně zahřívá tělní tkáň až do hloubky několika centimetrů. Exilis má oproti jiným zařízením veliký náskok, protože účinky radiofrekvence obohacuje o ultrazvuk. Právě toto jedinečné spojení nám umožňuje dosahovat skvělých výsledků v krátkém čase.

Během ošetření je pokožka chlazena, aby nedošlo ke vzniku popálenin. Ty představují riziko při ošetření levnějšími přístroji, které nelze doporučit.

Přednosti ošetření Exilisem

Garance kvality

Exilis byl vyvinut českou společností BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Přístroj získal desítky ocenění v prestižních soutěžích na celém světě.

Bezpečnost a účinnost

Ošetření Exilisem je nejen naprosto bezpečné, ale také účinné, jak dokládají rozsáhlé klinické studie. Efekt omlazení byl patrný u všech pacientů. Vedlejší účinky zaznamenány nebyly.

Okamžité výsledky

Účinek je okamžitý – z našeho studia bude odcházet krásnější již po prvním ošetření.

Před+Po

Na fotografiích níže můžete porovnat stav problémové partie před ošetřením a po 5. ošetření.

Nejčastější otázky

Jsou účinky ošetření trvalé?

Účinky ošetření jsou dlouhotrvající, s ohledem na dispozice konkrétního jedince mohou vydržet až několik let.

Kolik ošetření je třeba podstoupit?

Z našich zkušeností vyplývá, že pro dosažení optimálních výsledků je vhodné podstoupit čtyři až šest ošetření s rozestupem alespoň čtyř týdnů.

Ceník

Všechny informace naleznete přehledně seskupené v Ceníku.

Kam dál?