Trvalá epilace, léčba akné, odstranění žilek a pigmentace

Trvalá epilace, léčba akné, odstranění žilek a pigmentace

Trvalou epilaci, léčbu akné, odstranění drobných žilek a pigmentace provádíme přístrojem Exilite - intenzivní pulzní světlo

Úspěšné metody odstranění chloupků IPL obvykle vyžadují použití většího množství energie, což bývá doprovázeno dočasným zarudnutím pokožky. Přístroj Exilite však disponuje dokonalou regenerační vlastností zásluhou principu netermální technologie modulovaného světla LED. Tato vědecky ověřená metoda snižuje výskyt zarudnutí a zlepšuje regeneraci pokožky. Jedinečný účinek stimulace kolagenu pomocí tohoto systému lze dále využít i jako samostatnou terapii, omlazující pokožku a redukující vrásky.

Ošetření přístrojem Exilite vyžaduje obecně méně energie než v případě běžných laserů. Tím se eliminují bolestivé a nepříjemné pocity. Díky termoelektrickému chlazení a přesnému dávkování energie cítí naši klienti při používání Exilitu jen minimální či nulovou bolest. Vedlejší účinky jsou minimalizovány a čas nutný na regeneraci zcela eliminován.

Odstranění chloupků

Exilite nabízí bezpečné, jednoduché, bezbolestné a rychlé řešení k dlouhodobému odstranění nežádoucích chloupků jak na těle tak na obličeji. Tato nejnovější technologie zaručuje rovnoměrné rozložení energie, a tím minimalizuje riziko poškození pokožky.

Odstranění akné

Léčba akné přístrojem Exilite je vědecky ověřená, bezpečná a účinná. Aktivita mazových žláz je snížena působením IPL a projevy akné se zmírní nebo zcela vymizí.

Omlazení pokožky (fotorejuvenace)

Po omlazující terapii přístojem Exilite pokožka vypadá svěží. Odstín, struktura a celkový stav pleti se výrazně zlepší. Exilite lze rovněž využít pro redukci vrásek již během několika ošetření. Exilite je rovněž vhodný jako preventivní kosmetická terapie, aby pokožka zůstávala svěží a stimuloval se vznik nových kožních buněk.

Odstranění pigmentace

Exilite účinně odstraňuje většinu forem kožní pigmentace, kterou způsobuje slunce, hormonální změny či běžné procesy stárnutí. Specificky filtrované světlo je vstřebáno vysoce koncentrovaným melaninem nacházejícím se v pigmentových skvrnách. Energie melanin zahřívá a vyvolává jejich rozpad.

Odstranění žilek

Rozšířené žilky v obličeji, růžovka, pavoučkové névy či oheň se dá rovněž velice efektivně odstranit pomocí přístroje Exilite, a to již během několika ošetření. Při ošetření tímto přístrojem se do cév dostává filtrované světlo a zahřívá je, dokud nejsou zcela zničeny. Po léčbě se cévy rychle ztratí, tělo je vstřebá a po původním stavu zůstává jen malá či nulová stopa.

Ceník

Všechny informace naleznete přehledně seskupené v Ceníku.