Kryolipolýza: nejúčinnější neinvazivní liposukce

Kryolipolýza: nejúčinnější neinvazivní liposukce

Kryolipolýza je moderní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku, které je svými účinky srovnatelné s klasickou liposukcí. Na rozdíl od chirurgického zákroku je ale mnohem bezpečnější a příjemnější.

Pro koho je ošetření vhodné?

Kryolipolýza je vhodná pro každého, kdo se chce trvale a bez rizika zbavit nadbytečného tuku v oblasti břicha, vnitřních nebo vnějších stehen a boků. Je vhodné pro muže i ženy.

Jak kryolipolýza funguje?

Tukové buňky v podkoží jsou na chlad mnohem citlivější než buňky v okolí. Řízeným zmrazením tukové tkáně je proto možné tyto buňky narušit. Tím se stávají pro lidské tělo nežádoucími a jsou zničeny v přirozeném buněčném procesu zvaném apoptóza.

Zničený buněčný materiál je z těla odváděn lymfatickým systémem. Činnost lymfatického systému lze podpořit lymfodrenážemi, které zvyšují účinnost ošetření.

Kryolipolýza Kryolipo

Přístroj Kryolipo

Naše studio je vybaveno moderním přístrojem Kryolipo vyrobeným českou společností BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické a techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Ošetření přístrojem Kryolipo je velmi účinné, zároveň však naprosto bezpečné a šetrné k organismu.

„Liposukce zmrazením“? Ne! Kryolipolýza

Nenabízíme „liposukci zmrazením“ ani jiné náhražky, kterým je lepší se vyhnout. V našem studiu provádíme kryolipolýzu, jediné ošetření svého druhu schválené americkým Úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů (FDA).

Garance úbytku tuku

Společnost BTL garantuje úbytek nejméně jedné čtvrtiny veškerého tuku v ošetřované partii již po jediném ošetření. Úbytek tuku je při zachování stejného životního stylu a tělesné hmotnosti trvalý, stejně jako po klasické liposukci.

Hmatatelné výsledky bez čekání

Ošetření i následný proces hubnutí jsou velice rychlé. Účinky kryolipolýzy Kryolipo jsou na pohled i na dotek patrné již za několik týdnů a lze je snadno změřit.

Nejpokročilejší technologie

Přístroj Kryolipo ošetřovanou oblast nejprve „nasaje“ pomocí speciálního nástavce a teprve následně zmrazí tukovou tkáň. Tato metoda se ukázala být při odbourávání tuků účinnější než prosté ochlazení. Je také bezpečnější, protože nehrozí podchlazením vnitřních orgánů.

Bezpečná a bezbolestná liposukce

Ve srovnání s chirurgickým zákrokem je kryolipolýza mnohem bezpečnější a příjemnější metodou hubnutí. Žádné vedlejší účinky kryolipolýzy nebyly doposud pozorovány.

Nejčastější otázky

Jsou účinky kryolipolýzy opravdu trvalé? A proč?

Ano, protože tukové buňky jsou zcela odplaveny z těla a neexistuje způsob, jak by se tuková tkáň mohla sama regenerovat.

Jak dlouho kryolipolýza trvá a jak často ji lze opakovat?

Jedna aplikace Kryolipo (jedno „nasátí a zmrazení“ tukové tkáně) u nás trvá poctivých šedesát minut. Po jejím skončení se můžete bez dalších omezení věnovat všem běžným činnostem.

K úplnému ošetření jedné partie postačí jedna až tři aplikace s rozestupem čtyř až šesti týdnů. (V této době dochází k postupnému odumírání buněk tukové tkáně.) Během jedné návštěvy lze ošetřit až tři partie.

Je ošetření omezeno věkem?

Ne. Službu proto mohou využít i starší osoby, pro které by byl operativní zákrok spojen se značnými zdravotními riziky.

Ošetření se nedoporučuje dětem a těhotným ženám.

Ceník

Všechny informace naleznete přehledně seskupené v Ceníku.

Kam dál?