Rázová vlna - a celulitida nemá šanci!

Rázová vlna - a celulitida nemá šanci!

Rázová vlna X-WAVE je váš partner v boji s celulitidou a dalšími nejčastějšími vadami kůže. Po důkladném ošetření bude vaše pokožka těcho nedostatků zbavená, bude pružnější a mladší a zdravější na pohled i na dotek.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření vám doporučujeme v případě, že trpíte celulitidou, nebo tehdy, když dojem z vaší pokožky kazí strie a drobné jizvy. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří stehna, hýždě a paže.

Účinky ošetření rázovou vlnou X-WAVE

Přístroj X-WAVE

Rázová vlna X-WAVE zaznamenává fantastické výsledky zejména v boji s celulitidou, kterou dokáže výrazně zredukovat a často dokonce úplně odstranit.

Mezi další účinky ošetření patří:

  • Celkové omlazení pokožky a zvýšení její elasticity
  • Odstranění strií a zlepšení vzhledu jizev
  • Vyhlazení nerovností kůže po liposukci (po invazivním lékařském zákroku, např. po klasické liposukci)
  • Zpevnění kůže a podkoží

Za zmínku stojí také početné léčebně-preventivní účinky a protizánětlivé účinky. Pro tyto vlastnosti se podobných přístrojů využívá v lékařství.

Jak funguje rázová vlna?

V pistoli rázové vlny naráží vzduch o tlaku až 4 Bar do pístu. Tyto extrémně silné nárazy se přes hlavici pístu šíří hluboko pod kůži, kde stimulují rozpad stávajících kolagenových vláken a vznik vláken nových, narušují fibrozu, která se navenek projevuje jako celulitida, a povzbuzují průtok krve, čímž zpomalují proces ukládání tuků.

Před+Po

Na fotografiích níže můžete porovnat stav problémové partie před ošetřením a po 6. ošetření.

Výhody ošetření rázovou vlnou

Výsledky v boji s celulitidou

Ošetření rázovou vlnou přináší skutečné, okamžité a především trvalé výsledky v boji s celulitidou, na rozdíl od celé řady jiných postupů, které nefungují a jsou obvykle dražší.

Bezbolestná aplikace a maximální pohodlí

Rázová vlna je navzdory svému názvu velmi bezpečné zařízení, jehož použití je zcela bezbolestné. Tlak na ošetřovanou oblast je extrémně silný, ale trvá jen velmi krátkou dobu, proto nedochází k žádnému poškození kůže ani tkání.

Ověřená technologie

Rázová vlna je zařízení, které se již tři desetiletí užívá v běžné lékařské praxi, účinky rázové vlny jsou proto dobře známé a zdokumentované. Vedlejší účinky ošetření dosud známé nejsou.

Ceník

Všechny informace naleznete přehledně seskupené v Ceníku.

Kam dál?